Příběh naší značky


SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkovych, Andrea, Alex, tatinek


Naše malá rodinná firma SNOPEK Biokosmetika se zaměřuje na výrobu přírodní biokosmetiky. Všechny naše produkty vyrábíme v podhůří Jeseníků z rostlinných olejů a másel lisovaných za studena, které při výrobě jen velmi šetrně a při nízkých teplotách zpracováváme tak, aby si zachovaly své unikátní vlastnosti, prospěšné esenciální mastné kyseliny a všechny vitamíny a antioxidanty, které původní semínka a plody obsahují. Dbáme na pečlivý výběr surovin a dodavatelů, abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu našich produktů ve 100% přírodní a bio kvalitě. Všechny naše výrobky jsou 100% vegetariánské, a více než 90 % z nich dokonce vyrábíme jen z veganských surovin.

Používáme pouze suroviny z obnovitelných zdrojů a nikdy nepoužíváme ingredience z rostlin, které patří mezi ohrožené druhy. Chráníme lesy, proto nepoužíváme zbytečné papírové krabičky, ale recyklovatelné obaly. Chráníme také nevinná zvířata, protože žádný z našich výrobků, ani žádná použitá surovina, nebyly testovány na zvířatech.

Jsme zásadoví, pro nás ECO, BIO, RAW, PURE, NATURAL nejsou jen módní vlnou, ale stylem života. A ten od počátku vtiskujeme i do tváře naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika. S takovým přístupem k životu i sobě sama se setkáváme také u našich zákazníků, o které pečujeme s láskou, reagujeme na jejich připomínky a jejich zkušenosti jsou pro nás cenným podkladem pro inovace našich výrobků.

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.