Příběh naší značky


DSC_5172_2


Láska, kvalita, zásadovost a udržitelnost


Tato čtyři slova přesně popisují naši malou rodinnou firmu SNOPEK Biokosmetika. S maximální pečlivostí a láskou vyrábíme naše produkty v prémiové kvalitě v podhůří Jeseníků. Dbáme na kvalitu surovin a naše produkty obsahují ty nejlepší rostlinné oleje, vosky a másla lisované za studena.


Unikátní výrobní proces

Náš výrobní proces je šetrný a jedinečný tím, že si původní semínka a plody zachovají veškeré vitamíny, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny nezbytné pro dokonalou pokožku. Veškeré naše výrobky jsou ze 100 % vegetariánské, a více než 90 % z nich jsou z veganských surovin.


Myslíme i na přírodu

Stejně jako se zajímáme o naše klienty, tak nám není lhostejná ani příroda. Používáme suroviny z obnovitelných zdrojů a nikdy nepoužíváme ingredience z rostlin, které patří mezi ohrožené druhy. Snažíme se také využívat recyklovatelné obaly a žádný z našich bioproduktů není testován na zvířatech.


Biokosmetika jako styl života

Naše rodinná firma SNOPEK nepodléhá jen další módní vlně, ale přírodní biokosmetikou se snažíme změnit styl života. Proto všechny zkratky, jako jsou ECO, BIO, RAW, PURE, NATURA a CRUELTY FREE nejsou jen nálepky, ale znakem udržitelnosti, respektu a úcty k přírodě.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.