O nás

Andrea Snopková, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových


Jmenuji se Andrea a stojím za vznikem naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika. K vývoji a výrobě vlastní přírodní kosmetiky mě přivedly mé dlouhotrvající problémy s pletí. Na začátku jsem si připravovala vlastní krémy a přípravky pro péči o pleť a tyto přírodní směsi jsem pak testovala sama na sobě. Po určité době jsem přišla na to, co mé pleti nejvíc vyhovuje a co jí nejvíc pomáhá. Výsledek se dostavil a moje pleť se mnohonásobně zlepšila. Postupně se také přidávalo víc a víc lidí z mého okolí, abych i jim namíchala krém na pleť nebo tělo. Zlom nastal, když se sestře Alex mělo narodit první miminko. Dlouho jsme diskutovali o tom, co je vhodné na jemnou dětskou pokožku. Tehdy se zrodila první myšlenka založení vlastní kosmetické značky. Měla jsem hodně zkušenosti, a navíc jsem se už dávno do výroby přírodní kosmetiky jednoduše zamilovala, a tak se v podhůří Jeseníků zrodila naše malá rodinná společnost a značka SNOPEK Biokosmetika.

Po všech letech hledání, zkoušení a učení se jsem si nyní naprosto jistá, že jsme vyvinuli to nejlepší, co je možné pleti a tělu dopřát – prémiovou péči ze 100 % přírodních surovin – „Čistou jako příroda sama“. Naše kosmetika pomohla a pomáhá nejen mojí pleti ale i mnohým dalším dívkám a ženám a já si přeju, abychom dokázali pomoci a poradit také dalším lidem, které se kvůli svým problémům na pleti trápí.

V naší rodinné firmě se starám především o komunikaci se zákazníky, vývoj a výrobu produktů a jako vystudovaná chemická inženýrka jsem odbornou zodpovědnou osobou a dohlížím na celkový chod výroby a splňování potřebné legislativy. 

Ing. Andrea Snopková, zakladatelka firmy SNOPEK Biokosmetika

Alexandra Klusák Snopková, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových

Jmenuji se Alex a jako Andrejčina sestra se na chodu naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika podílím především starostí o propagaci našich produktů a o marketing obecně. Momentálně jsem sice na mateřské dovolené, to mi ale nebrání ve své práci aktivně pokračovat dál.

Ing. Alexandra Klusák Snopková

Alexander Snopek, tatínek, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových 

Mé dcery jsem vždy podporoval v tom, co dělají. Když jsem viděl, že Andrejčina kosmetika, kterou sama několik let vyvíjela, pomohla nejen jí samotné, ale že si ji oblíbily i její kamarádky a posléze jejich maminky, pochopil jsem, že je potřeba dceři pomoci a posunout její nadšení dál. Rozhodl jsem se, že využiju své dosavadní zkušenosti s podnikáním a pomůžu jí založit a vybudovat rodinnou firmu.   

Maximálně se ztotožňuji s filozofií svojí dcery a kvalitou našich výrobků, a proto jsem naší firmě propůjčil rodinné příjmení. Tím jsem převzal garanci nad naší značkou, o kterou pečuji, a dohlížím na to, abychom nikdy neslevili ze svých zásad a abychom našim zákazníkům dodávali biokosmetiku vždy v prémiové kvalitě. Aby věděli, že na značku SNOPEK Biokosmetika se mohou 100 % spolehnout.

V naší firmě mám na starosti veškeré obchodní záležitosti společnosti a vše spojené s technickou stránkou výroby našich produktů, jako je například výběr strojů a zařízení a technický chod celé výroby.

Alexander Snopek

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.