O nás


BS_7811_final (kopie 2)


Andrea Snopková

„Ahoj, jmenuji se Andrea a byl to právě můj nápad, který vedl k založení biokosmetiky SNOPEK. Dlouhá léta jsem hledala kosmetiku, která by vyhovovala mé přecitlivělé pleti, ale žádnou jsem nenašla. A tak jsem si ji (s pomocí všemocné přírody) vyrobila sama. Mé „zkoumání“ trvalo osm let, ale jako vystudovaný chemický inženýr jsem k tomu měla veškeré předpoklady. No, a jelikož jsem člověk cílevědomý a empatický, řekla jsem si „Proč nepomoct i ostatním?“ A výsledek už znáte sami.

Pro mě osobně je SNOPEK Biokosmetika snoubení prvotřídní kvality a čistoty. Kosmetika, která pomáhá našim zákazníkům cítit se krásně. Jsem hrdá, že právě já, která má na starost vývoj a výrobu produktů, můžu tento pocit ostatním poskytovat. Mimo to mám na starost i zákaznický servis, dohled nad chodem firmy a dodržováním potřebné legislativy.

Navenek mě možná lidi vnímají jako podnikatelku a zakladatelku naší značky, ale v soukromí jsem prostě jen Andrea. Přátelská, citlivá a energická Andrea.  Ve volném čase ráda sednu na kolo, zaběhám si nebo zaplavu. Miluji být v přírodě a nejčastěji mě doprovází moje psí slečna Emka, která má energie na rozdávání.“
SNOPEK -15616_final


Alexandra Klusák Snopková

„Ahoj, já jsem Alex a jsem starší sestra Andrejky. Když mi byl prvně nápad na založení firmy představen, byla jsem pro všemi deseti! Obdivuji moji sestru, že do toho šla a jsem na ní pyšná pokaždé, když její produkty pomohou dalším lidem.

Já osobně ve firmě funguji jako markeťák. Starám se o celkovou vizualizaci, sociální sítě a focení produktů. Kdybych měla popsat svou povahu, řekla bych, že jsem člověk, který má neustále hlavu plnou nápadů, které se snaží dennodenně zrealizovat. Mám ráda všechno hezké, a proto je mi blízký bytový design a móda. Také ráda poznávám nová místa a nejraději bych procestovala celý svět. V mém srdci však mají navždy speciální místo Jeseníky.  Právě tam se často ubírám, když potřebuji zpomalit.

Především jsem ale hrdá máma dvou kluků. Na svou rodinu nedám dopustit a čas strávený s dětmi, manželem a celou rodinou, to je pro mě to úplně nejvíc!“
SNOPEK -15580 kopie


Alexander Snopek

„Dobrý den, jmenuji se Alexander Snopek a jsem hrdým otcem Andrey a Alexandry. Nápad mé mladší dcery mě nadchnul natolik, že jsem se rozhodl nabídnout své rady v podnikání a pomohl tak vybudovat rodinnou firmu. Maximálně se ztotožňuji s filozofií a kvalitou našich výrobků, a proto jsem firmě propůjčil rodinné příjmení.

V naší společnosti, mám na starosti veškeré obchodní záležitosti a technickou stránku výroby, jako je například výběr strojů, zařízení. Dohlížím také na to, abychom nikdy neslevili ze svých zásad a dodávali zákazníkům výrobky prémiové kvality. Poctivost a zásadovost jsou hodnotami, které vyznávám celý svůj život.

V soukromém životě jsem člověk, který má rád svůj klid a pohodu. Velmi mě baví také tvorba rodokmenu, který jsem zatím dohledal o 17 generací dozadu, až do roku 1530. Má nejoblíbenější činnost je však čas strávený s rodinou – především s vnuky, s kterými prozkoumáváme zázraky techniky.“


I když naše cesta není úplně jednoduchá, tak ve třech se to lépe táhne, protože podpora rodiny je to nejdůležitější!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.