O nás


BS_7811_final (kopie 2)


Andrea Snopková

Jmenuji se Andrea a jsem zakladatelkou naší rodinné značky SNOPEK Biokosmetika. Moje cesta k biokosmetice začala v období, kdy jsem velkou část života bojovala s dlouhodobými problémy s pletí a žádná kosmetika mi nevyhovovala. Proto jsem zkoušela kosmetické produkty z přírodních směsí a testovala je na sobě. Po dlouhých osmi letech a značné dávce zkušeností, jsem zjistila, co mé pleti vyhovuje a pomáhá. Začala jsem produkty připravovat také pro přátele i známé a zájem rychle narůstal. Díky vystudovanému oboru chemického inženýra jsem uplatnila svoje zkušenosti z farmacie i kosmetiky a své poznatky využila ve výrobě a kontrolování kvality.


Bod zlomu nastal v době, kdy se sestře Alex narodilo první miminko. Dlouho jsme přemýšlely nad tím, co je nejlepší pro jemnou dětskou pokožku. Tohle mě přivedlo k první myšlence založení vlastní kosmetické značky. Se zkušenostmi i láskou k přírodě se tak v podhůří Jeseníků zrodila naše malá rodinná firma SNOPEK Biokosmetika.


Z mého pohledu není nic lepší než osobní zkušenost. Naše produkty jsou nejen kvalitní, ale i ze surovin čistých, jako příroda sama. SNOPEK Biokosmetika pomáhá spokojeným zákazníkům cítit se krásně a já jsem za to velmi vděčná.

Má práce v rodinné firmě spočívá především v komunikaci se zákazníky, vývoji a výrobě produktů. Jako vystudovaná chemická inženýrka jsem tak odbornou a zodpovědnou osobou, která dohlíží na celkový chod výroby a kontroluje potřebné splňování legislativy.BS_7853_final (kopie)


Alexandra Klusák Snopková

Moje jméno je Alex a jsem sestra Andrejky. O přírodní kosmetiku jsem se začala zajímat, když se narodil můj první syn. Pokožka děťátka je velmi citlivá a já začala přemýšlet, co je vhodné a co nikoliv, protože jsem chtěla pro své miminko jen to nejlepší.

Mou sestru velmi obdivuji, a to především její vytrvalost při založení naší rodinné značky. Měla dlouhodobé problémy s pletí, které zvládla sama vyléčit a ze svých získaných zkušeností vytvořila něco skvělého, co pomáhá dalším lidem.

Má práce spočívá v oblasti marketingu, vedení e-shopu i komunikaci se zákazníky a na sociálních sítích. Nejvíc ze všeho mě baví práce na profesionálním focení našich produktů i modelek.SNOPEK -15580 kopie


Alexander Snopek

Jsem pyšný otec mých dvou dcer a vždy jsem se snažil je podporovat v tom, co dělají. Nápad mé dcery Andrey mě natolik nadchnul, že jsem se rozhodl nabídnout své rady v podnikání a pomohl tak vybudovat rodinnou firmu. Maximálně se ztotožňuji s filozofií svojí dcery a kvalitou našich výrobků, z toho důvodu jsem naší firmě propůjčil rodinné příjmení.

Převzal jsem tak garanci nad naší značkou a snažím se dohlížet na to, abychom nikdy neslevili ze svých zásad a dodávali zákazníkům produkty v prémiové kvalitě. Stojím si pevně za tím, že na naši značku SNOPEK Biokosmetika se můžete zcela spolehnout.

V naší firmě mám na starosti veškeré obchodní záležitosti společnosti a vše spojené s technickou stránkou výroby našich produktů, jako je například výběr strojů, zařízení a technický chod celé výroby.


I když naše cesta není úplně jednoduchá, tak ve třech se to lépe táhne, protože podpora rodiny je to nejdůležitější!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.