O nás


BS_7811_final (kopie 2)


Andrea Snopková

„Ahoj, jmenuji se Andrea a byl to právě můj nápad, který vedl k založení biokosmetiky SNOPEK. Dlouhá léta jsem hledala kosmetiku, která by vyhovovala mé přecitlivělé pleti, ale žádnou jsem nenašla. A tak jsem si ji (s pomocí všemocné přírody) vyrobila sama. Mé „zkoumání“ trvalo osm let, ale jako vystudovaný chemický inženýr jsem k tomu měla veškeré předpoklady. No, a jelikož jsem člověk cílevědomý a empatický, řekla jsem si „Proč nepomoct i ostatním?“ A výsledek už znáte sami.

Pro mě osobně je SNOPEK Biokosmetika snoubení prvotřídní kvality a čistoty. Kosmetika, která pomáhá našim zákazníkům cítit se krásně. Jsem hrdá, že právě já, která má na starost vývoj a výrobu produktů, můžu tento pocit ostatním poskytovat. Mimo to mám na starost i zákaznický servis, dohled nad chodem firmy a dodržováním potřebné legislativy.

Navenek mě možná lidi vnímají jako podnikatelku a zakladatelku naší značky, ale v soukromí jsem prostě jen Andrea. Přátelská, citlivá a energická Andrea.  Ve volném čase ráda sednu na kolo, zaběhám si nebo zaplavu. Miluji být v přírodě a nejčastěji mě doprovází moje psí slečna Emka, která má energie na rozdávání.“
SNOPEK -15616_final


Alexandra Klusák Snopková

„Ahoj, já jsem Alex a jsem starší sestra Andrejky. Když mi byl prvně nápad na založení firmy představen, byla jsem pro všemi deseti! Obdivuji moji sestru, že do toho šla a jsem na ní pyšná pokaždé, když její produkty pomohou dalším lidem.

Já osobně ve firmě funguji jako markeťák. Starám se o celkovou vizualizaci, sociální sítě a focení produktů. Kdybych měla popsat svou povahu, řekla bych, že jsem člověk, který má neustále hlavu plnou nápadů, které se snaží dennodenně zrealizovat. Mám ráda všechno hezké, a proto je mi blízký bytový design a móda. Také ráda poznávám nová místa a nejraději bych procestovala celý svět. V mém srdci však mají navždy speciální místo Jeseníky.  Právě tam se často ubírám, když potřebuji zpomalit.

Především jsem ale hrdá máma dvou kluků. Na svou rodinu nedám dopustit a čas strávený s dětmi, manželem a celou rodinou, to je pro mě to úplně nejvíc!“
SNOPEK -15580 kopie


Alexander Snopek

„Dobrý den, jmenuji se Alexander Snopek a jsem hrdým otcem Andrey a Alexandry. Nápad mé mladší dcery mě nadchnul natolik, že jsem se rozhodl nabídnout své rady v podnikání a pomohl tak vybudovat rodinnou firmu. Maximálně se ztotožňuji s filozofií a kvalitou našich výrobků, a proto jsem firmě propůjčil rodinné příjmení.

V naší společnosti, mám na starosti veškeré obchodní záležitosti a technickou stránku výroby, jako je například výběr strojů, zařízení. Dohlížím také na to, abychom nikdy neslevili ze svých zásad a dodávali zákazníkům výrobky prémiové kvality. Poctivost a zásadovost jsou hodnotami, které vyznávám celý svůj život.

V soukromém životě jsem člověk, který má rád svůj klid a pohodu. Velmi mě baví také tvorba rodokmenu, který jsem zatím dohledal o 17 generací dozadu, až do roku 1530. Má nejoblíbenější činnost je však čas strávený s rodinou – především s vnuky, s kterými prozkoumáváme zázraky techniky.“


I když naše cesta není úplně jednoduchá, tak ve třech se to lépe táhne, protože podpora rodiny je to nejdůležitější!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení