O nás

 

Andrea Snopková, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových

Andrea Snopková

Jmenuji se Andrea a stojím za vznikem naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika. K vývoji a výrobě vlastní přírodní kosmetiky mě přivedly mé dlouhotrvající problémy s pletí. Protože jsem vymýšlení a míchání krému věnovala několik let, měla jsem potřebné znalosti. Tak vznikla naše značka SNOPEK Biokosmetika, která nabízí 100% přírodní produkty v bio kvalitě. V naší rodinné firmě se starám především o komunikaci se zákazníky, vývoj a výrobu produktů a jako vystudovaná chemická inženýrka jsem odbornou zodpovědnou osobou a dohlížím na celkový chod výroby a splňování potřebné legislativy. 

 

 

Alexandra Klusák Snopková, Alex, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových

Alexandra Klusák Snopková

Jmenuji se Alex a jako Andreina sestra se na chodu naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika podílím především starostí o propagaci našich produktů a o marketing obecně. Momentálně jsem sice na mateřské dovolené, to mi ale nebrání ve své práci aktivně pokračovat dál.

 

 

 

Alexander Snopek, tatínek, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových

Pan Snopek

Jsem tatínek, hlava rodiny a hlava naší firmy SNOPEK Biokosmetika, které tak velmi důvěřuji, že jsem ji propůjčil rodinné příjmení. Mám na starosti veškeré obchodní záležitosti společnosti a vše spojené s technickou stránkou výroby našich produktů, jako je například výběr strojů a zařízení a technický chod celé výroby.

 

 

 

Příběh firmy SNOPEK Biokosmetika

 

SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkovych, Andrea, Alex, tatinek


Naše malá rodinná firma SNOPEK Biokosmetika se zaměřuje na výrobu přírodní biokosmetiky. Všechny naše produkty vyrábíme v podhůří Jeseníků z rostlinných olejů a másel lisovaných za studena, které při výrobě jen velmi šetrně a při nízkých teplotách zpracováváme tak, aby si zachovaly své unikátní vlastnosti, prospěšné esenciální mastné kyseliny a všechny vitamíny a antioxidanty, které původní semínka a plody obsahují. Dbáme na pečlivý výběr surovin a dodavatelů, abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu našich produktů ve 100% přírodní a bio kvalitě. Všechny naše výrobky jsou 100% vegetariánské, a více než 90 % z nich dokonce vyrábíme jen z veganských surovin.

Používáme pouze suroviny z obnovitelných zdrojů a nikdy nepoužíváme ingredience z rostlin, které patří mezi ohrožené druhy. Chráníme lesy, proto nepoužíváme zbytečné papírové krabičky, ale recyklovatelné obaly. Chráníme také nevinná zvířata, protože žádný z našich výrobků, ani žádná použitá surovina, nebyly testovány na zvířatech.

Jsme zásadoví, pro nás ECO, BIO, RAW, PURE, NATURAL nejsou jen módní vlnou, ale stylem života. A ten od počátku vtiskujeme i do tváře naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika. S takovým přístupem k životu i sobě sama se setkáváme také u našich zákazníků, o které pečujeme s láskou, reagujeme na jejich připomínky a jejich zkušenosti jsou pro nás cenným podkladem pro inovace našich výrobků.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.