O nás


 Andrea Snopková, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových

Jmenuji se Andrea a stojím za vznikem naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika. K vývoji a výrobě vlastní přírodní kosmetiky mě přivedly mé dlouhotrvající problémy s pletí. Na začátku jsem si připravovala vlastní krémy a přípravky pro péči o pleť a tyto přírodní směsi jsem pak testovala sama na sobě. Po určité době jsem přišla na to, co mé pleti nejvíc vyhovuje a co jí nejvíc pomáhá. Výsledek se dostavil a moje pleť se mnohonásobně zlepšila. Postupně se také přidávalo víc a víc lidí z mého okolí, abych i jim namíchala krém na pleť nebo tělo. Zlom nastal, když se sestře Alex mělo narodit první miminko. Dlouho jsme diskutovali o tom, co je vhodné na jemnou dětskou pokožku. Tehdy se zrodila první myšlenka založení vlastní kosmetické značky. Měla jsem hodně zkušenosti, a navíc jsem se už dávno do výroby přírodní kosmetiky jednoduše zamilovala, a tak se v podhůří Jeseníků zrodila naše malá rodinná společnost a značka SNOPEK Biokosmetika.

Po všech letech hledání, zkoušení a učení se jsem si nyní naprosto jistá, že jsme vyvinuli to nejlepší, co je možné pleti a tělu dopřát – prémiovou péči ze 100 % přírodních surovin – „Čistou jako příroda sama“. Naše kosmetika pomohla a pomáhá nejen mojí pleti ale i mnohým dalším dívkám a ženám a já si přeju, abychom dokázali pomoci a poradit také dalším lidem, které se kvůli svým problémům na pleti trápí.

V naší rodinné firmě se starám především o komunikaci se zákazníky, vývoj a výrobu produktů a jako vystudovaná chemická inženýrka jsem odbornou zodpovědnou osobou a dohlížím na celkový chod výroby a splňování potřebné legislativy. 

Ing. Andrea Snopková, zakladatelka firmy SNOPEK Biokosmetika

Jmenuji se Alex a jako Andrejčina sestra se na chodu naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika podílím především starostí o propagaci našich produktů a o marketing obecně. Momentálně jsem sice na mateřské dovolené, to mi ale nebrání ve své práci aktivně pokračovat dál.

Ing. Alexandra Klusák Snopková

Alexander Snopek, tatínek, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových

Své děti jsem vždy podporoval v tom, co dělají. Když jsem viděl, že Andrejčina kosmetika, kterou sama několik let vyvíjela, pomohla nejen jí samotné, ale že si ji oblíbily i její kamarádky a posléze jejich maminky, pochopil jsem, že je potřeba dceři pomoci a posunout její nadšení dál. Rozhodl jsem se, že využiju své dosavadní zkušenosti s podnikáním a pomůžu jí založit a vybudovat rodinnou firmu.   

Maximálně se ztotožňuji s filozofií svojí dcery a kvalitou našich výrobků, a proto jsem naší firmě propůjčil rodinné příjmení. Tím jsem převzal garanci nad naší značkou, o kterou pečuji, a dohlížím na to, abychom nikdy neslevili ze svých zásad a abychom našim zákazníkům dodávali biokosmetiku vždy v prémiové kvalitě. Aby věděli, že na značku SNOPEK Biokosmetika se mohou 100 % spolehnout.

V naší firmě mám na starosti veškeré obchodní záležitosti společnosti a vše spojené s technickou stránkou výroby našich produktů, jako je například výběr strojů a zařízení a technický chod celé výroby.

Alexander Snopek

 

Příběh firmy SNOPEK Biokosmetika

 

SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkovych, Andrea, Alex, tatinek


Naše malá rodinná firma SNOPEK Biokosmetika se zaměřuje na výrobu přírodní biokosmetiky. Všechny naše produkty vyrábíme v podhůří Jeseníků z rostlinných olejů a másel lisovaných za studena, které při výrobě jen velmi šetrně a při nízkých teplotách zpracováváme tak, aby si zachovaly své unikátní vlastnosti, prospěšné esenciální mastné kyseliny a všechny vitamíny a antioxidanty, které původní semínka a plody obsahují. Dbáme na pečlivý výběr surovin a dodavatelů, abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu našich produktů ve 100% přírodní a bio kvalitě. Všechny naše výrobky jsou 100% vegetariánské, a více než 90 % z nich dokonce vyrábíme jen z veganských surovin.

Používáme pouze suroviny z obnovitelných zdrojů a nikdy nepoužíváme ingredience z rostlin, které patří mezi ohrožené druhy. Chráníme lesy, proto nepoužíváme zbytečné papírové krabičky, ale recyklovatelné obaly. Chráníme také nevinná zvířata, protože žádný z našich výrobků, ani žádná použitá surovina, nebyly testovány na zvířatech.

Jsme zásadoví, pro nás ECO, BIO, RAW, PURE, NATURAL nejsou jen módní vlnou, ale stylem života. A ten od počátku vtiskujeme i do tváře naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika. S takovým přístupem k životu i sobě sama se setkáváme také u našich zákazníků, o které pečujeme s láskou, reagujeme na jejich připomínky a jejich zkušenosti jsou pro nás cenným podkladem pro inovace našich výrobků.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.