O nás

 

Jsme výrobci luxusní BIO kosmetiky

Všechny suroviny a dodavatele pečlivě vybíráme, abychom ručili za nejvyšší kvalitu našich výrobků.

Vyrábíme jen z certifikovaných 100% přírodních přísad a 100% BIO přísad. V naší kosmetice nepoužíváme žádné škodlivé chemikálie, jako jsou parabeny, SLS, PEG, MEA, DEA, TEA, ETHYL ACETATE, parfum (fragrance), petroleum (petrolatum), sloučeniny hliníku, benzyl acetát a mnohé jiné.

 

Vyrábíme s láskou

Všechny naše výrobky vyrábíme s láskou.

 

RAW_cosmetic

 Jsme první česká RAW kosmetika  

Všechny naše produkty vyrábíme z 100% přírodních olejů a másel lisovaných za  studena a při výrobě je jen velmi šetrným způsobem zpracováváme.

 

NATURAL

 Jsme 100% přírodní kosmetika

 Zpracováváme jen 100% přírodní oleje, másla a vosky lisované za studena. 

 

BIO

Nespokojíme se jen s 25% BIO složek v naší kosmetice! V naší kosmetice se nespokojíme ani s 50% a dokonce ani s 75% BIO složek. Držíme se zásady: „Čím více BIO, tím lépe.“ Proto naše výrobky vyrábíme minimálně z 90% BIO surovin, většinu produktů ale máme v 100% BIO kvalitě.

 

PURE

Jsme 100% čistá kosmetika

Nepodvádíme Vás vodou, proto naše výrobky vyrábíme jen z čistých olejů, másel a vosků. Jen tak si můžete vychutnat plnou sílu účinku našich olejů na své pokožce bez zbytečných chemických látek. A protože své pokožce dopřáváte při používaní našich výrobků jen čisté oleje, másla a vosky, stačí Vám opravdu jen malé množství.

 

VEGAN

Všechny naše výrobky jsou 100% vegetariánské a více než 90% z nich jsou vyráběny jen z veganských surovin.

 

ZAJIC

Chráníme přírodu a zvířata

Milujeme a ctíme přírodu, proto používáme jen recyklovatelné obaly, chráníme lesy, proto nepoužíváme zbytečné papírové krabičky, a chráníme nevinná zvířata, proto žádné z našich výrobků ani ingrediencí, používaných ve výrobě, nejsou testovány na zvířatech.

 

Obnovitelné zdroje

Do naší kosmetiky používáme jen suroviny z obnovitelných zdrojů. Nepoužíváme suroviny a ingredience z rostlin, které patří mezi ohrožené druhy, jako je santalovník bílý (esenciální olej santal), palisandr neboli známější název růžové dřevo (esenciální olej růžové dřevo), kadidlovník (esenciální olej kadidlo) a palma červená (palmový olej).

 

MADE_IN_CR

Výrábíme v České republice

Jsme malá česká rodinná firma s česko-slovenskými kořeny a s láskou a hrdostí vyrábíme v malebném městečku na severu České republiky.

 

Věříme, že se Vám naše hodnoty a přesvědčení líbí a že si naše výrobky

SNOPEK Biokosmetiku zamilujete.