O nás

Příběh firmy SNOPEK Biokosmetika

SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkovych, Andrea, Alex, tatinek

Naše malá rodinná firma SNOPEK Biokosmetika se zaměřuje na výrobu přírodní biokosmetiky. Všechny naše produkty vyrábíme na podhůří Jeseníků z rostlinných olejů a másel lisovaných za studena, které při výrobě jen velmi šetrně a při nízkých teplotách zpracováváme tak, aby si zachovaly své unikátní vlastnosti, prospěšné esenciální mastné kyseliny a všechny vitamíny a antioxidanty, které původní semínka a plody obsahují. Dbáme na pečlivý výběr surovin a dodavatelů, abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu našich produktů ve 100% přírodní a bio kvalitě. Všechny naše výrobky jsou 100% vegetariánské, a více než 90 % z nich dokonce vyrábíme jen z veganských surovin.

Používáme pouze suroviny z obnovitelných zdrojů a nikdy nepoužíváme ingredience z rostlin, které patří mezi ohrožené druhy. Chráníme lesy, proto nepoužíváme zbytečné papírové krabičky, ale recyklovatelné obaly. Chráníme také nevinná zvířata, protože žádný z našich výrobků, ani žádná použitá surovina, nikdy nebyli testovaný na zvířatech.

Jsme zásadoví, pro nás ECO, BIO, RAW, PURE, NATURAL nejsou jen módní vlnou, ale stylem života. A ten od počátku vtiskujeme i do tváře naší rodinné firmy SNOPEK Biokosmetika. S takovým přístupem k životu i sobě sama se setkáváme také u našich zákazníků, o které pečujeme s láskou, reagujeme na jejich připomínky a jejich zkušenosti jsou pro nás cenným podkladem pro inovace našich výrobků.