Náš příběh

Jmenuji se Andrea Snopková a moje vlastní dlouholeté problémy s pletí mě přivedly k zájmu o přírodní kosmetiku. Na začátku jsem si připravovala vlastní krémy a přípravky pro péči o pleť a tyto přírodní směsi jsem pak testovala sama na sobě. Po určité době jsem přišla na to, co mé pleti nejvíc vyhovuje a co jí nejvíc pomáhá. Výsledek se dostavil a moje pleť se mnohonásobně zlepšila. Postupně se také přidávalo víc a víc lidí z mého okolí, abych i jim namíchala krém na pleť nebo tělo. Zlom nastal, když se sestře Alex mělo narodit první miminko. Dlouho jsme diskutovali o tom, co je vhodné na jemnou dětskou pokožku. Tehdy se zrodila první myšlenka založení vlastní kosmetické značky. Měla jsem hodně zkušenosti, a navíc jsem se už dávno do míchání krémů jednoduše zamilovala, a tak se v podhůří Jeseníků zrodila naše malá rodinná společnost a značka SNOPEK Biokosmetika.

Po všech letech hledání, zkoušení a učení se jsem si nyní naprosto jistá, že jsme vyvinuli to nejlepší, co je možné pleti a tělu dopřát – prémiovou péči ze 100 % přírodních surovin, čistou jako příroda sama. Naše kosmetika pomohla a pomáhá nejen mojí pleti ale i mnohým dalším dívkám a ženám a já si přeju, abychom dokázali pomoci a poradit také dalším lidem, které se kvůli svým problémům na pleti trápí.

 

Příběh Andrey a tatínka, SNOPEK Biokosmetika, rodina Snopkových

Příběh tatínka

Své děti jsem vždy podporoval v tom, co dělají. Když jsem viděl, že Andreiny krémy, které sama několik let vyvíjela, pomohly nejen jí samotné, ale že si je oblíbily i její kamarádky a posléze jejich maminky, pochopil jsem, že je potřeba dceři pomoci a posunout její nadšení dál. Rozhodl jsem se, že využiju své dosavadní zkušenosti s podnikáním a pomůžu jí založit a vybudovat rodinnou firmu.  

Maximálně se ztotožňuji s filozofií svojí dcery a kvalitou našich výrobků, a proto jsem naší nové firmě propůjčil rodinné příjmení. Tím jsem převzal garanci nad naší značkou, o kterou pečuji, a dohlížím na to, abychom nikdy neslevili ze svých zásad a abychom našim zákazníkům dodávali zboží vždy ve 100% bio kvalitě. Aby věděli, že na značku SNOPEK Biokosmetika se mohou 100 % spolehnout.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.